Krakus Nowa Huta - Limanovia Elektrical MOS Limanowa 2:3 (1:3)

Skład: Pietrzak, Mysza , Śmierciak, Opyd, Plata, Śliwa Mateusz (Bartosz), Kurek (Kuchta), Wąsowicz (Krzyżak), Śliwa Maciej, Czaja (Wojtas), Jasiński (Kania)

Bramki: Wąsowicz, Jasiński, Mysza

Czerwone kartki: Śmierciak (15), Pietrzak (65)

Mecz wyśmienicie się dla nas zaczął, bo już 45 sekundzie zdobyliśmy bramkę. Z rzutu rożnego dogrywa Daniel Mysza, a w zamieszaniu pod bramką najwięcej zimnej krwi zachował Albert Wąsowicz i prowadzimy 1:0. Idąc za ciosem nie wykorzystaliśmy dwóch dobrych okazji. W 15 minucie na pograniczu pola karnego nie przepisowo zatrzymuje przeciwnika Piotr Śmierciak i sędzia
wskazuję na 11 metr. Jakby tego było mało pokazuje zawodnikowi czerwoną kartkę. Gospodarze pewnie wykonują rzut karny i mamy 1:1. Po mimo gry w osłabieniu nadal tworzyliśmy składne, groźne sytuacje. Bramkę na 2:1 zdobywamy jednak ze stałego fragmentu gry. Dobrze zamykając akcję  Adam Jasiński mocnym strzałem pod poprzeczkę bramki przeciwnika daje nam prowadzenie w tym meczu. w 45 minucie Daniel Mysza fantastycznym strzałem w same okienko bramki podwyższa na 3:1. Po zmianie stron goście ruszyli do ataków, które nie przynosiły im kontaktowej bramki. W 60 minucie siły się wyrównały ponieważ za drugą żółtą kartę, a w konsekwencji czerwoną zawodnik gospodarzy musiał opuścić plac gry. W 65 minucie zawodnik gospodarzy wbiegając z piłką w pole karne zostaje sfaulowany przez naszego bramkarza. Sędzia tego spotkania pokazuje znowu na "wapno" a naszemu bramkarzowi pokazuje czerwony kartonik. Nie mając w tym meczu rezerwowego bramkarza, trener na tą pozycję oddelegował Macieja Śliwę. Mało brakło a ten zawodnik obronił by "karnego". Sytuacja zrobiła się ekstremalnie trudna. Nasi  zawodnicy kolejny już raz pokazali charakter i niesamowitą ambicję broniąc się bardzo mądrze do samego końca spotkania.

komentarz trenera: Dzisiejsze spotkanie  było z gatunku tych o "6 punktów". Zawodnicy wykonali dzisiaj kawał dobrej roboty która dostarczyła nam 3 punkty. Musimy jednak już myśleć o następnym meczu który już w najbliższą środę z Dunajcem Nowy Sącz na naszym stadionie.