Limanovia Elektrical MOS PL - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • AP Profi Zielonki - MKS Trzebinia Siersza 0:3
  • Puszcza Niepołomice - MKS SMS Kraków 1:0
  • Sokół Słopnice - Limanovia Elektrical MOS Limanowa 1:4
  • Termalica Brukbet Nieciecza - Hutnik Nowa Huta 3:0
  • Dunajec Nowy Sącz - Dunajec Zakliczyn 1:0

Kontakt z trenerem

Trener Łukasz Bukowiec

telefon 504252686

mail: bukowiec.pepan01@gmail.com

MISJA ZAKOŃCZONA....

• autor: trenerSmolen, 2015-06-27 11:40

Z końcem obecnego sezonu dobiega końca moja misja szkoleniowa w drużynie juniorów starszych Limanovii Elektrical MOS PL.  Po dwóch latach pracy postanowiłem zrezygnować z piastowanego przeze mnie stanowiska i przekazać stery nowemu szkoleniowcowi. Powodem rezygnacji są względy zdrowotne i chęć odpoczynku i nabrania dystansu do piłki nożnej, która zajmowała każdą wolną chwilę mojego życia w ostatnich 4 latach.
Podsumowując okres tych 2 lat spędzonych w Limanovii myślę że można go ocenić pozytywnie. Udało się stworzyć w Limanowej silną drużynę juniorów starszych, która skupia utalentowanych zawodników z terenu powiatu limanowskiego i ma możliwość rywalizacji z najlepszymi drużynami z Małopolski. Myślę, że naturalnym kierunkiem rozwoju realizowanym w przyszłości przez klub i nowego trenera  będzie utrzymanie tego stanu rzeczy by kolejne roczniki piłkarskich talentów z limanowszczyzny miały podobną możliwość.

W tym miejscu chciałbym również podziękować tym, bez których nie zaszlibyśmy tak daleko. Mam na myśli  tutaj osoby i instytucje, które wspierały nasze funkcjonowanie w różny sposób: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowsiego z Panem Dyrektorem Pawłem Piętą na czele, firma Elektrical w osobach Panów Darka i Piotrka Mrożków , władze samorządowe z Panem burmistrzem Władysławem Biedą i Panem Starostą Janem Puchałą na czele oraz wielu innych którym w tym miejscu serdecznie dziękuje. Dzięki nim przed moją drużyną otwierały się zupełnie nowe możliwości, jak chociażby obóz w Warszawie i sparingi z Legią czy Polonią Warszawa, które w mojej pracy trenerskiej będę długo pamiętał jako bezcenne doświadczenia.

Dziękuje również, a może przede wszystkim, zawodnikom, których miałem okazje trenować przez okres tych 2 lat. Byli to wspaniali młodzi ludzie, których łączyła pasja  piłki nożnej. Mam nadzieję, że tak jak ja, okres naszej współpracy będziecie miło wspominać i kiedyś będziemy mogli się spotkać i powiedzieć sobie że nie był to czas stracony. Te wyniki, które osiągaliśmy przez okres tych 2 lat, awans do Małopolskiej Ligi Juniorów, świetna postawa w rundzie jesiennej MLJ  – to wszystko Wasz sukces! Udowodniliście, że w naszym regionie są też talenty, w które warto inwestować, a przede wszystkim warto  wierzyć. Wystarczy dać im szansę.  Liczę, że dla każdego z was pobyt w drużynie juniorów to dopiero początek przygody piłkarskiej bogatej w sukcesy na boiskach naszego regionu, a może i dalej? Czas pokaże…

Na koniec jeszcze raz wszystkim dziękuje i liczę, że kiedyś jeszcze będzie mi dane pracować w tym klubie, którego sam jestem wychowankiem i  który na pewno zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Nowemu trenerowi życzę sukcesów i satysfakcji z pracy jaką sam miałem prowadząc tą drużynę. Będę wam gorąco kibicował i trzymał kciuki!

Powodzenia!

PS. Osoba nowego trenera powinna zostać przedstawiona przez klub  w ciągu kilku najbliższych dni.

autor: ~Garcia 2015-06-27 16:14:13

avatar Powodzenia ;)

autor: ~Pietia 2015-06-27 17:19:02

avatar Dziękujemy Trenerze :)

autor: trenerZbyszek 2015-06-28 14:22:05

Profil trenerZbyszek w Futbolowo szkoleniowców o tak dobrym warsztacie trenerskim spotyka się rzadko, trener Mirek do tego dodaje zaangażowanie i serce, nie wolno by tacy ludzie odchodzili od piłki, wierze że przerwa w trenerce nie potrwa zbyt długo, Mirku powodzenia i zdórka

autor: JMaka18 2015-06-28 19:13:58

Profil JMaka18 w Futbolowo Dzieki Trener za wspólną grę, przyjemnością było grać pod Pana skrzydłami, powodzenia!

autor: ~DPiaskowy 2015-06-28 22:57:20

avatar Dzięki za niezapomnianą przygodę trenerze, wszystkiego dobrego i powodzenia! :)

autor: ~A. 2015-06-29 09:47:50

avatar Mirku dwa lata bardzo cieżkiej pracy za co wielki szacunek. Było wielkiem zaszczytem z Tobą współpracować. Wszystkim juniorom Limanovii życze powodzenia w nowym sezonie! Arek Kulpa

autor: miarka26 2015-06-30 20:54:19

Profil miarka26 w Futbolowo Czas spędzony na treningach z trenerem i chłopakami był czasem którego nigdy nie zapomnę. Trenerze dziękuję i życzę powodzenia

Autor: Treść:pozostało znaków:

Sokół SłopniceLimanovia Elektrical MOS Limanowa
Sokół Słopnice 1:4 Limanovia Elektrical MOS Limanowa
2016-11-05, 14:00:00
    relacja »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Dunajec Nowy Sącz - AP Profi Zielonki
Dunajec Zakliczyn - Termalica Brukbet Nieciecza
Hutnik Nowa Huta - Sokół Słopnice
Limanovia Elektrical MOS Limanowa - Puszcza Niepołomice
MKS SMS Kraków - MKS Trzebinia Siersza

AP Profi Zielonki 0:3 MKS Trzebinia Siersza
Puszcza Niepołomice 1:0 MKS SMS Kraków
Sokół Słopnice 1:4 Limanovia Elektrical MOS Limanowa
Termalica Brukbet Nieciecza 3:0 Hutnik Nowa Huta
Dunajec Nowy Sącz 1:0 Dunajec Zakliczyn

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.